چشم انداز صنعت استیل (صاحب امتیاز ابراهیم صمدی) ، واردات و تامین تجهیزات صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی و عمران از سال 1392 فعالیت خود را در زمینه فروش ( شیرالات ، اتصالات ، لوله و ابزار دقیق و کلیه ملزومات پایپینگ ) آغاز نموده است و در طی این مدت توانسته با شرکت های مختلف صنعت گاز و پتروشیمی و پیمانکاران مرتبط با این زمینه همکاری بسازایی داشته باشد .

چشم انداز صنعت استیل با پشتوانه دانش فنی و تجربی و روابط مناسب با وارد کنندگان مطرح کالا و شرکت های تولیدی در ایران و فعالیت گسترده خود در زمینه ملزومات تاسیسات و توجه به گسترده شدن تجارت الکترونیک و همگام سازی با نیاز های روز شما مشتریان عزیز همچون انتخاب ، بررسی کالا ، خرید و شفاف سازی هرچه بیشتر اقدام به راه اندازی این سامانه نموده است تا بتواند سهولت در خرید و ارایه براورد مالی استعلام های مرتبط با تاسیسات را تسریع بخشد .

بخش تخصصی فعالیت ما در زمینه اتصالات و  شیرالات و لوله استنلس استیل و شیرالات و تیوب ابزار دقیق می باشد از این رو در این سامانه دو هدف عمده پیگیری می شود . هدف اول فروش  محصولات موجود به صورت آن لاین  و هدف دوم شناسایی بهتر برخی از محصولات و برند ها در بخش استعلام  قیمت و تامین کالا  می باشد .بدیهی است با توجه به طیف گسترده کالای تاسیساتی تلاش ما برآن است بتوانیم کلیه محصولات تاسیساتی را تحت پوشش قرار دهیم .


نکات و قوانین ضروری خرید از سامانه
کلیه کالاهای ارسالی در صورت عدم هر گونه اسیب به بسته بندی و کالا قابلیت بازگشت و یا تعویض را دارا می باشد .
در صورت داشتن هر گونه ایراد و مغایرت کالا خریداری شده ، از مبدا هزینه بازگشت کالا بر عهده ما می باشد و در غیر این صورت این هزینه به عهده خریدار می باشد.
 با توجه به نواسانات قیمت و موجودی کالا و شرایط خاص امکان لغو سفارش و ارسال و فروش کلیه کالاها بدون اطلاع قبلی محفوظ است .
ثبت نام در سامانه به منزله تایید قوانیین می باشد و ارایه کد ملی به منظور ارایه خدمات بهتر در سامانه ضروری می باشد .
نحوه پرداخت وجه به صورت اینترنتی ، به صورت کارت به کارت و یا پرداخت در محل بعد از رویت کالا امکان پذیر است .
کاربران گرامی قبل از فرایند خرید درصورت داشتن هرگونه پرسش  با پشتیبانی سامانه تماس حاصل فرمایید .
هزینه ارسال کالا حمل و بارگیری بسته به نوع خرید حجم و تعداد کالا و مقصد مشخص می گردد .
کلیه کالا های ارایه شده مطابق با مشخصات درج شده در سایت می باشد.
 

صاحب امتیاز و مدیریت فروشگاه : ابراهیم صمدی

شماره تماس : 02133906828


شاخه‌ها